Plavba z New Yorku do Kanady s českým delegátem s MSC Meraviglia

Dvě noci v New Yorku a plavba do Kanady s českým delegátem

Český delegát plavba na mořiFirst minute plavba na moři
Plavby lodí MSC Meraviglia Itinerar plavby lodí

Destinace: Severní Amerika a Aljaška
Trasa: New York - (Severní Amerika), New York - (Severní Amerika), New York - (Severní Amerika), Bar Harbor, St John, Halifax, Sydney, Portland, Boston, New York - (Severní Amerika)
Loď: MSC Meraviglia
Počet nocí: 12
Doprava: Letecká z Prahy v ceně
Cena: 45 570 Kč

Termín zájezdu je od 30.9.2020 do 12.10.2020. Uvedená cena zájezdu je platná pro jednu osobu ve vnitřní dvoulůžkové kajutě typu Bella při obsazenosti minimálně dvěma dospělými. Děti v kajutě na vyžádání. Počet dostupných kajut a letenek na zájezd je omezen. Záloha činí jen 35% z ceny zájezdu. Cena plavby zahrnuje* Služby českého delegáta již při odletu z Prahy. Delegát bude přítomen po celou dobu zájezdu až po návrat na letiště do Prahy. Leteckou dopravu Praha - New York - Praha. Ubytování na 2 noci ve 3* hotelu na Manhattanu se snídaní. Transfery z letiště do hotelu, z hotelu do přístavu a z přístavu na letiště. Ubytování na 5* lodi MSC Meraviglia ve dvoulůžkové vnitřní kajutě typu Bella při obsazenosti alespoň dvěma dospělými. Přístavní a letištní poplatky. Rozšířenou plnou penzi na lodí (snídaně, oběd, večeře, odpolední a půlnoční bufet), nápoje z nápojových automatů 20 hodin denně v bufetové restauraci (voda, káva, čaj a v období snídaně džusy). Každý večer servírovaná večeře v servírované restauraci. Room servis – denně úklid kajuty, výměna ručníků. Vstup do kulturních a sportovních zařízení na lodi - fitness, bazén, vířivky (u hlavního bazénu), aquapark, sportovní hřiště, čítárna, diskotéka, herna, kasino. Dětský klub a junior club. Cena plavby nezahrnuje* Servisní poplatky plavební společnosti ve výši 11 Euro/osoba od 12 let/noc, děti 2 – 11 let hradí 5,5 Euro, děti do 2 let poplatky nehradí (servisní poplatky je možné uhradit předem). Individuální cestovní pojištění, které je možné si přikoupit od pojišťovny Union při objedávce plavby. Doplňkové služby na lodi - lázeňské služby, herní automaty, internetový koutek, kadeřník, zdravotní služby aj. dle nabídky konkrétní lodi. Fakultativní výlety pořádané plavební společností. Nápoje nad rámec nápojů dostupných z automatů v bufetové restauraci (možno dokoupit nápojové balíčky all inclusive). Internetové připojení na lodi - je možné přiobjednat, nabídku aktuálních balíčků Vám rádi zašleme. * Pokud není v cestovní smlouvě uvedeno jinak. Příplatky Ubytování ve vnitřní kajutě typu Fantastica - příplatek 2.000 Kč/dospělá osoba. Ubytování v kajutě s oknem typu Bella - příplatek 4.500 Kč/dospělá osoba. Ubytování v kajutě s oknem typu Fantastica - příplatek 6.800 Kč/dospělá osoba. Ubytování v kajutě s balkónem typu Bella - příplatek 10.700 Kč/dospělá osoba. Ubytování v kajutě s balkónem typu Fantastica - příplatek 14.000 Kč/dospělá osoba. Ostatní kategorie kajut např. Aurea apod. na vyžádání. Individuální leteckou dopravu z Vídně.

Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.