Loď Norwegian Star Plavby lodí

NORWEGIAN STAR

Plavby lodí Norwegian Star Plavby lodí Norwegian Star Plavby lodí Norwegian Star Plavby lodí Norwegian Star Plavby lodí Norwegian Star Plavby lodí Norwegian Star
Hrubá tonáž: 91 740t
Délka/šířka: 294/32m
Počet palub: 14
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 23 uzlů
Počet hostů: 2 346
Členové posádky: 1 060
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi Norwegian Star

Bary - Společenské místnostiBlue Lagoon, vinný klípek lodi Norwegian Star, bar u bazénu, Sake bar, pivní bar aj., celkem 10 barů a salónů.
RestauraceSamoobslužné občerstvení lodi Norwegian Star, hlavní restaurace, Sushi bar, Stakehouse, asijská, italská a francouzská restaurace aj., celkem 15 restaurací.
Lázně - relax a sportJoggingová dráha, fitness centrum, basketbal, volejbal, golfový trenažér, Barong Spa and Beauty Salon.
ZábavaKnihovna, nákupní areál, divadlo, diskotéka, fotogalerie, internetový koutek, dětský areál, zábava pro mládež, umělecká galerie, videohry.
BazényKomplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele) lodi Norwegian Star, dětský bazén.
Konferenční sályObchodní centrum, společenské místnosti, divadlo, bary.
Další službyRecepce, zdravotní středisko, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi Norwegian Star

Vybavení: Dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, koupelna se sprchovým koutem a fénem, Telefon, TV, klimatizace, minibar, trezor, rozměr vnitřních kajut lodi Norwegian Star 13m2, na obrázku IF.

Vnitřní kajuty - I1, IA, IB, IE, IC, ID, IF, IX Plavby lodí Norwegian Star

Kajuta s výhledem na lodi Norwegian Star

Vybavení: Dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, koupelna se sprchovým koutem a fénem, klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor, rozměr kajut s výhledem lodi Norwegian Star 15m2, na obrázku kajuta s výhledem O1.

Kajuty s výhledem - O1, OA, OB, OF, OG, OK, OX Plavby lodí Norwegian Star

Kajuta s balkónem na lodi Norwegian Star

Vybavení: Soukromý balkón, dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, koupelna se sprchovým koutem a fénem, minibar, klimatizace, trezor, TV, telefon, rozměr kajut s balkónem od 19m2 do 24m2, na obrázku kajuta lodi Norwegian Star s balkónem B1.

Kajuty s balkónem - B1, B3, BA, BB, BC, BD, BX Plavby lodí Norwegian Star

Mini apartmán s balkónem na lodi Norwegian Star

Vybavení: Klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor, soukromý balkón, dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, koupelna se sprchovým koutem a fénem, rozměr mini apartmá s balkónem 26m2, na obrázku min aparmá s balkónem lodi Norwegian Star MA.

Mini apartmány s balkónem - MA, MB, MX Plavby lodí Norwegian Star

Apartmán s balkónem na lodi Norwegian Star

Vybavení: Luxusní koupelna se sprchovým koutem a fénem, soukromý balkón, dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, TV, telefon, minibar, klimatizace, trezor, rozměr apartmá s balkónem lodi Norwegian Star od 33m2 do 622m2, na obrázku aparmá s balkónem S1.

Apartmány s balkónem - S1, SA, SB, SC, SE, SF, SG, SJ, SX Plavby lodí Norwegian Star
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.