Loď MSC Splendida Plavby lodí

MSC SPLENDIDA

Plavby lodí MSC Splendida Plavby lodí MSC Splendida Plavby lodí MSC Splendida Plavby lodí MSC Splendida Plavby lodí MSC Splendida Plavby lodí MSC Splendida
Hrubá tonáž: 137 936t
Délka/šířka/výška: 333/38/67m
Počet palub: 18 (pro hosty 14)
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 22,9 uzlů
Počet kajut: 1 637
Počet hostů: 4 363
Členové posádky: 1 370
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Splendida

Bary - Společenské místnostiVenkovní bar a bar u bazénu, vinný bar, zmrzlinový bar, bar ve vstupní hale, hudební bar, džezový bar, odpolední občerstvení, kavárna, společenská místnost pro kuřáky doutníků, sportovní bar.
RestauraceSamoobslužné občerstvení, hlavní restaurace, restaurace pro členy klubu MSC Yacht Club, restaurace Tex Mex, pizzerie.
Lázně - relax a sportSquash, tenis, basketbal, joggingová dráha, lázně MSC Aurea Spa, solárium, hra shuffleboard, sportovní centrum.
ZábavaF1 simulátor, 4D kino, diskotéka, diskotéka pro náctileté, cukrárna, bowling MSC Splendida, prodejna plaveckých potřeb, bezcelní prodejna, dětský areál, karetní sál, kasino, pokerová herna, knihovna MSC Splendida, nákupní areál, fotoshopy a fotogalerie, internetový koutek, videohry, umělecká pasáž.
BazényVodní skluzavka pro náctileté, komplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele), zenový areál, krytý bazén.
Konferenční sálySpolečenské místnosti, bary, divadlo, konferenční sály, obchodní centrum.
Další službyRecepce lodi MSC Splendida, zdravotní středisko, incentivní zařízení, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi MSC Splendida

Vybavení: TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou, rozměr vnitřních kajut na lodi MSC Splendida 16m2.

Plavby lodí MSC Splendida Plavby lodí MSC Splendida

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Splendida

Vybavení: Koupelna se sprchou, TV, telefon, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, prostorná šatní skříň, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Splendida od 17m2 do 20m2.

Plavby lodí MSC Splendida Plavby lodí MSC Splendida

Kajuta s balkónem na lodi MSC Splendida

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou nebo s vanou, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut s balkónem na lodi MSC Splendida od 22 do 26m2.

Plavby lodí MSC Splendida Plavby lodí MSC Splendida

Apartmá na lodi MSC Splendida

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), prostorná šatní skříň, koupelna s vanou, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), balkón nebo panoramatické okno, rozměr apartmá na lodi MSC Splendida od 21m2 do 47m2, na obrázku apartmá s balkónem.

Plavby lodí MSC Splendida Plavby lodí MSC Splendida

MSC Yacht Club na lodi MSC Splendida

Vybavení: Prostorná šatní skříň, koupelna s vanou, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), Nintendo Wii konzole, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), klimatizace, TV, telefon, rozměr MSC Yacht Club na lodi MSC Splendida od 26 do 53m2, na obrázku MSC Yacht Club Aparmá Deluxe MSC Splendida.

Plavby lodí MSC Splendida Plavby lodí MSC Splendida

Kajuta pro hendikepované na lodi MSC Splendida

Vybavení: Dvě samostatná lůžka, klimatizace, prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou, telefon, TV, internetové připojení (za poplatek), trezor, minibar, rozměr kajut pro hendikepované na lodi MSC Splendida od 24m2 do 42m2, na obrázku vnitřní kajuta pro hendikepované.

Plavby lodí MSC Splendida Plavby lodí MSC Splendida
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.