Plavební společnosti nabízející plavby lodí

Royal Caribbean International - plavby lodí

Plavby lodí Royal Caribbean International Plavební společnost Royal Carribean nabízí okružní plavby lodí na 25 plavidlech, mezi nimiž jsou i největší lodě světa Oasis of the Seas, Allure of the Seas a nově Harmony of the Seas, jež jsou pýchou celé flotily. Nejnovějšími přírůstky jsou Anthem of the Seas, Ovation of the Seas a Quantum of the Seas. Plavební společnost má již 40 letou historii, během níž se svým klientům snaží vždy nabídnout to nejlepší, co na trhu je. Plavby lodí s touto plavební společností jsou opravdu nevšedním zážitkem a máte příležitost procestovat doslova celý svět, Aljaškou počínaje, přes Evropu, Asii až po Austrálii a Nový Zéland.

Zobrazit plavby

MSC Cruises - plavby lodí

Plavby lodí MSC Cruises Plavební společnost MSC Cruises je největší italská soukromá společnost. Plavby lodí pořádá od svého založení v roce 1988. Momentálně vlastní 13 lodí, nejnovější z nich MSC Meraviglia byla pokřtěna 3. června 2017. Společnost MSC Cruises se od svého počátku snaží o dodržování středomořských tradic, jak ve vzhledu lodí, tak v gastronomii a plavby lodí se tak nesou v italském duchu. Plavby lodí jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, zejména však pro rodiny s dětmi, neboť právě děti mají téměř ve všech termínech plavby lodí zcela zdarma nebo za minimální poplatek při ubytování se dvěma dospělými na kajutě.

Zobrazit plavby

Norwegian Cruise Line - plavby lodí

Plavby lodí Norwegian Cruise Line Společnost Norwegian Cruise Line zkráceně NCL je charakteristická především tím, že nabízí svým cestujícím typ plavby lodí tzv. „freestyle cruising“. Tento typ plavby lodí je příznačný tím, že si výletník na lodi může libovolně zvolit čas večeře a to bez nutnosti omezení na hlavní časy a dále také volné oblékaní. Nicméně i přes tento poněkud netradiční způsob, samotné plavby lodí nijak neztrácejí na svém luxusu, který lodě plavební společnosti NCL nabízejí. Plavební společnost NCL na všech plavbách lodí zahrnuje v základní ceně All inclusive nápoje!

Zobrazit plavby
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.