Slevy a výhody pro plavby na moři

Plavba na moři - All Inclusive v ceně

Plavba na moři - All Inclusive v ceně Máte rádi dovolenou, kdy jsou v ceně zahrnuté nápoje? Plavba na moři s označením all inclusive v ceně, je to pravé pro Vás. Nabídky all inclusive se mohou lišit u jednotlivých plavebních společností i destinací či plaveb. Konkrétní typ all inclusive je vždy uveden přímo u dané plavby na moři. Pokud je u plavby zobrazen symbol all inclusive, je již zahrnut přímo v dané ceně plavby na moři. Pokud uveden není, lze ho u některých plaveb na moři dokoupit v objednávkovém formuláři. Pro více informací kontaktujte v naší CK.

Zobrazit plavby

Sleva 20% pro členy klubu MSC

Sleva 20% pro členy klubu MSC Jste členy klubu MSC nebo jsme se již v minulosti plavili s touto společností? Pak právě pro Vás je platná tato sleva 20% na vybrané plavby a termíny. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit plavby

Sleva 10%

Sleva 10% Slevu je možné kombinovat s 5% slevou za kajutu pro členy klubu MSC. Členství Vám rádi vyřídíme, pokud jste se již s plavební společností MSC plavili.

Zobrazit plavby

Plavba na moři - Děti zdarma

Plavba na moři - Děti zdarma Plavební společnosti na vybraných plavbách na moři a termínech nabízejí až dvě děti do 12 let při ubytování na kajutě se dvěma dospělými plavbu ZDARMA. Děti platí pouze servisní poplatky, případně i přístavní taxy. U plavební společnosti MSC Cruises na některých plavbách na moři, respektive v některých termínech mohou děti ve věku do 18 let platit poplatek 2.990 Kč. Kajuty, kde jsou děti zdarma bývají velice brzo vyprodané, proto doporučujeme včasný nákup plavby. Plavební společnosti pro děti nabízí řadu aktivit a pestrý program v průběhu plavby na moři.

Zobrazit plavby

Plavba na moři - Český delegát

Plavba na moři - Český delegát Rádi byste měli možnost a jistotu se během plavby na moři na někoho obrátit? Pak hledejte u námi nabízených plaveb ikonu panáčka, která garantuje přítomnost českého delegáta po celou dobu plavby na moři od nalodění až po vylodění. Další možností je níže kliknou na „Zobrazit plavby >>“ či zaškrtnou volbu „Český delegát“ ve „Speciální akce“ našeho vyhledávače. Český delegát během plavby na moři kdykoli a s čímkoli velice rád ochotně poradí a pomůže vyřešit vaše požadavky tak, abyste si dovolenou maximálně užili.

Zobrazit plavby

Plavba na moři - First minute

Plavba na moři - First minute Rádi byste měli svou plavbu na moři zajištěnou s předstihem a měli jistotu, že budete mít takovou kajutu (požadovaná paluba, umístění na zádi, přídi nebo uprostřed lodi), kterou si budete skutečně přát? Pak jsou pro vás určeny právě plavby na moři označené ikonkou First Minute. K většímu výběru kajut také tyto plavby na moři nabízejí slevu a to právě za včasný nákup oproti standardní katalogové ceně. Tento typ akce doporučujeme především rodinám s dětmi z toho důvodu, že počet kajut s více než dvěma lůžky je omezen.

Zobrazit plavby

Plavba na moři - Last Minute

Plavba na moři - Last Minute Na plavby na moři označené ikonkou Last Minute se vztahuje speciální sleva. Podrobnosti o platnosti nabídky a výši slevy, jsou vždy uvedeny u konkrétní plavby. Zájezd zakoupený jako Last minute je nutné bezprostředně uhradit v plné výši.

Zobrazit plavby

Plavba na moři - Silvestr

Plavba na moři - Silvestr Vydejte se na širé moře a zažijte Silvestrovskou noc obklopeni luxusem, který poskytují lodě nabízených plavebních společností.

Zobrazit plavby

Plavba na moři - Vánoce

Plavba na moři - Vánoce Prožijte vánoční svátky netradičním způsobem. Plavba na moři slibuje pestrý program, vybrané kulinářské speciality a příjemnou vánoční atmosféru ve všech navštívených destinacích.

Zobrazit plavby
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Nabídka plaveb pro jaro a léto 2018 již v prodeji
  • All-inclusive a servisní poplatky v ceně plavby